Güncel

%100 Canlı ve İnteraktif Bir Dijital Platform: Crowia.com

Crowia yüzlerce kategoride binlerce uzmanla hizmet vermeye hazırlanıyor. %100 canlı etkinlikler, eğitimler ve seanslarla kullanıcıların kısa sürede dikkatini çekmesi beklenen platformda; kişisel gelişimden iş yönetimine, sanattan spora, teknolojiden yazılıma kadar geniş bir içerik yer alıyor.

22 Şubat saat 22’de Beta sürümü ile yayına başlayan ve 8 Mart’ta etkili bir açılışa sahne olacak platform “Hayata Dair Ne Varsa” sloganıyla geliyor.

Yerli bir girişim olan Crowia, global marka hedefiyle iddialı bir şekilde pazarda www.crowia.com adresiyle yerini almaya hazırlanıyor.


Crowia; tamamen canlı yayın altyapısı ile 3 farklı konseptte hizmet verecek. Bunlardan ilki Crowia uzmanları tarafından birden çok kişiye verilecek canlı eğitim hizmeti. Diğeri ise uzmanın yalnızca bir kullanıcı ile görüştüğü seans yani danışmanlık hizmeti. Canlı eğitimde uzman belirli bir müfredat veya içeriği karşısındaki kullanıcı grubuna aktarabilirken, seansta ise kullanıcı danışmak istediği konuları sorup yanıtlarını alabilecek. Bunun yanı sıra birebir eğitim almak isteyenler de seansı tercih edebilecekler.

Crowia’da verilecek diğer bir hizmet alanı ise etkinlikler olacak. Kullanıcılar workshop, konser, söyleşi gibi aktivitelere Crowia.com aracılığıyla erişebilecek.

Crowia’da yalnızca vergi mükellefiyetine sahip gerçek veya tüzel kişiler yer alabiliyor. Platform, bünyesinde hizmet vermek isteyen uzmanların başvurularını bir işletmeye sahip olunması kaydıyla kabul ediyor.Markanın kurucusu Adnan Hacıbebekoğlu; ” 2019’dan bu yana proje üzerinde çalışıyoruz ve Crowia ile dijital mecrada yeni bir başarı hikayesi yazmak istiyoruz. Türkiye’nin alanındaki en kapsamlı canlı etkinlik, eğitim ve danışmanlık platformunu öncelikle Türkiye’ye, sonrasında ise global pazara sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Benzer platformlara kıyasla çok daha geniş kapsamda hizmet verecek olması, tamamıyla canlı yayınla kullanıcıya ulaşması ve etkinlik, eğitim, danışmanlık hizmetlerini tek çatı altında toplaması platformun avantajları arasında yer alıyor.

www.crowia.com kullanıcılarını dikkat çekici tasarımıyla karşılıyor.

Kullanıcı dostu ara yüzüyle birlikte ünlü isimlerin ve sektöründe öncü firmaların yer aldığı platform, bilgi dolu ve etkili bir içerikle karşımızda olacak.

Crowia bu özellikleriyle start-up’ların arasından hızla sıyrılıp kullanıcıların ve yatırımcıların gözde platformu haline gelecek gibi görünüyor.

Crowia bir Progem Danışmanlık girişimi. Markanın kurucusu ve şirketin Genel Müdürü Adnan Hacıbebekoğlu. Şirket 2007 yılından bu yana yüzlerce kamu kurumuna ve özel kuruluşa yatırım danışmanlığı alanında destek oldu.

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya