Güncel

Dijitalleşmede devrim niteliğindeki ProManage Cloud bu fuarda tanıtılacak

Geleceği şekillendiren teknolojileri bugünün dünyasına entegre ederek sanayiye yüksek katma değer sağlayan Doruk, “Endüstriyel Dönüşüm” temasıyla gerçekleştirilecek WIN EURASIA Fuarı’na katılacak. 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda Doruk, Hol 2’de yer alan ve 60 metrekare alan üzerine kurulu D-250 numaralı standında başta KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuğunu kolaylaştıran devrim niteliğindeki ProManage Cloud ve kamera görüntülerinin dijital veriye dönüştürülmesi teknolojisi olan Computer Vision başta olmak üzere birçok teknolojisini tanıtacak. Amerika’daki şirketi ve Japonya’daki partnerliğiyle bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Doruk, deneyimlerini ve teknolojilerini hem fuar alanında belirlenmiş özel alanda hem de online ortamda katılımcılarla paylaşacak.

Tam 23 yıldır sanayi işletmelerinin üretimlerini daha hızlı, çevik, kaliteli ve verimli yönetmeleri için dijital yazılım ve donanım araçları geliştiren ve dünyada 300’den fazla fabrikanın dijital dönüşümünü gerçekleştiren Doruk, WIN EURASIA 2021’de yeni nesil ürün ve çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme pazarını inşa eden ve imza attığı teknolojilerle sektördeki dengeleri değiştiren Doruk, geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm argümanları bir araya getiren fuarda, dijitalleşmeye dair zihinlerdeki engelleri kaldıracak inovatif çözümlerle öne çıkacak.

Fuar ziyaretçileri ProManage Cloud ile dijitalleşme deneyimini keşfedecek

İmalat sanayisi ve endüstride faaliyet gösteren firmaları ağırlayan fuarın sektörün gelişimi adına çok değerli olduğunu vurgulayan Doruk Yönetim Kurulu Üyesi ve ProManage Corporation Genel Müdürü Aylin Tülay Özden; “Türk sanayisinin başarısını dünya ölçeğine taşımak, potansiyel yeni iş birlikleri ve yenilikçi yaklaşımlarla makro büyüme elde etmek için bu etkinlik önemli bir rol üstleniyor. Doruk olarak uzun zamandır bir araya gelemediğimiz paydaşlar, temsilciler ve dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçilerle buluşacağımız için heyecanlıyız. IIoT, makine öğrenmesi, artırılmış gerçeklik ve yapay zekâ teknolojileriyle tam entegre olan dünyadaki tek üretim yönetim sistemi ProManage çatısı altındaki dijitalleşme çözümlerimizi, KOBİ’ler başta olmak üzere üreticiler için geliştirdiğimiz yeni ProManage Cloud ürünümüzü ve kamera görüntülerinin dijital veriye dönüştürülmesini sağlayan Computer Vision teknolojisini bu fuarda tanıtacağız” dedi.

Doruk ve ProManage Hakkında

Türkiye’nin sanayide dijitalleşme alanındaki ilk Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştiren ve 23 yıllık köklü geçmişe sahip teknoloji şirketi Doruk, endüstriyel işletmelerin üretim operasyonlarının dijital olarak yönetilmesi için Akıllı ve Dijital Üretim Yönetimi Sistemleri geliştirip kuruyor. Türkiye’deki üretim sanayisini üretimde kullanılan IT teknolojileriyle tanıştırmak hedefiyle yola çıkan ve bugün geldiği noktada şirketleri Endüstri 4.0’a hazırlayan Doruk, “Türkiye’de üretim yönetiminde dijitalleşme” pazarını inşa eden firma konumunda. Production ve Management kelimelerinin birleşiminden oluşan ve IIoT, makine öğrenmesi, artırılmış gerçeklik ve yapay zekâ teknolojileri ile tam entegre olan dünyadaki tek üretim yönetim sistemi ProManage ile sanayicilerin dijital dönüşüm mentorluğunu yapan Doruk, bugüne kadar dünya genelinde 300’den fazla fabrikayı dijitalleştirmiş durumda. Doruk’un Türkiye’de Teknopark İstanbul’da yer alan merkez ofisi, Antalya Teknokent ve İzmir Depark Teknokent ofislerinin yanı sıra Amerika’nın Chicago kentinde de şirketi bulunuyor. 2030 hedefleri kapsamında geleceğin fabrikalarının dijital üretim yönetimi için teknolojik çözüm üreten dünyanın ilk üç şirketinden biri olmayı hedefleyen Doruk’un Amerika’daki ProManage Smart Manufacturing Solutions Corp. isimli şirketi, Japonya merkezli ITO Corporation ile yaptığı partnerlik anlaşması sonucu Asya Pasifik pazarına da giriş yaptı. Amerika’da üretim endüstrisini kuvvetlendirmek için kurulan MxD’nin Ar-Ge partneri olan Doruk, ABD’deki şirketini global Ar-Ge ve genişleme operasyonlarının merkezi haline getirme hedefiyle çalışıyor. Son olarak geliştirdiği ve dijitalleşmede devrim niteliğindeki IoT tabanlı MES MOM sistemi ProManage Cloud ile sektörde dengeleri değiştirmeye hazırlanan Doruk, bu teknolojiyle KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelerin pratik, hızlı ve küçük bütçelerle yaklaşık 4 ila 8 hafta arasında dijitalleşmesini sağlayarak akıllı fabrika dönüşümünün önündeki engelleri kaldırıyor. Veri tabanı ve server ihtiyacı olmadan sadece internet bağlantısıyla gelişmiş alt yapı sorununu ortadan ProManage Cloud, ekonomik olması ve sürekli gelişim göstermesiyle dijitalleşme yatırımlarını risk olmaktan çıkarıyor.

www.promanage.com.tr

www.dorukotomasyon.com

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya