Güncel

Dolap’tan 5. yaşına özel büyük kampanya!

İkinci el sektörünün lider uygulaması Dolap 5. yaşını 13-17 Eylül tarihleri arasında #Dolap5Yasinda kampanyası ile kutluyor. 5 gün sürecek bu kampanyada giyimden kozmetiğe, elektronikten bebek-çocuk ürünlerine kadar milyonlarca üründe dev indirim fırsatları Dolap kullanıcılarını bekliyor. 

2016 yılında kurulan ve Trendyol çatısı altında, ikinci el ürün pazarının Türkiye’de lider platformu haline gelen Dolap, 5 kategoride binlerce markada ve yüz binlerce üründe dev indirim fırsatı sunuyor. Yaklaşık 25 milyon üyesi, 1,5 milyonu aşan satıcısı, günlük 2 milyondan fazla alışverişin yapıldığı ve 60 milyonun üzerinde ürünün yer aldığı Dolap’ın, kampanya döneminde aktif kullanıcı ve ürün sayısı yüzde 20 artıyor. Ayrıca aylık 4 milyona yaklaşan ziyaret oranları da kampanya dönemlerinde kullanıcıların ilgisi ile katlanarak büyüyor. Yeni sezonu yılın büyük kampanyası ile karşılayan Dolap, milyonlarca müşterisini bu alışveriş deneyimine davet ediyor. Dolap kullanıcıları, yeni ve etiketli, lüks ürün kategorilerinde de milyonlarca ürüne kampanya boyunca ulaşabilecek. 

Dolap’ın 5. yaşına özel gerçekleşen bu kampanyada platformdaki bireysel satıcıların yaptığı indirimlerin yanı sıra  Dolap’ın sunduğu ek indirimler ve ekstra avantajlar kullanıcılarla buluşuyor.

5. yaşını bu büyük kampanyayla kutlayan Dolap’a, Dolap uygulamasından veya Trendyol’daki “Al, Sat, Kazan” alanından ulaşılabiliyor. 

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya