Güncel

GoDaddy artık WhatsApp üzerinden de Türkçe müşteri desteği sağlıyor

GoDaddy, küçük işletmelerin online olmasına yardımcı olmak için, Türkçe Destek Ekibinin telefon hattı ve canlı sohbete ek olarak artık WhatsApp üzerinden de hizmet vermeye başladığını duyurdu

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy (NYSE: GDDY), Türkiye’deki destek kanallarına WhatsApp’ı eklediğini duyurdu. Türkiye’deki insanlar artık telefon ve canlı sohbete ek olarak WhatsApp aracılığıyla GoDaddy’nin Türkçe konuşan destek ekibiyle bağlantı kurabiliyor. Pazartesiden Cumaya 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren Türkçe destek ekibi, artık Whatsapp üzerinden de soruları yanıtlayacak, bilgi paylaşacak ve müşterilere online yolculukları boyunca yardımcı olacak. 

GoDaddy Türkiye ve MENA Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Son verilere göre Türkiye’de nüfusun yüzde 73,4’ünü mobil internet kullanıcıları oluşturuyor ve WhatsApp yüzde 87,5’lik bir oranla en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında üçüncü sırada yer alıyor. [1] İnsanlar bilgi, hizmet ve ürün aramak için cep telefonlarını kullandıklarından, markamızla WhatsApp üzerinden iletişim kurma talebinde de bir artış gördük. Artık insanlar bu bildikleri uygulamadan ayrılmak zorunda kalmadan Türkçe destek ekibimizden ihtiyaç duydukları yardımı alabilecekler ve hatta destek ekibimizin, GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları planlarından birini satın alan müşterilerimize ücretsiz başlangıç sitesi kurduğu teklifimizden de yararlanabilecekler.”

Online varlıklarını GoDaddy Hazır Web Sitesi ile oluşturan müşteriler de kendi web sitelerine kolayca bir WhatsApp düğmesi ekleyebilir ve uygulamadan işletmeleri için de yararlanmaya başlayabilir. Hazır Web Sitesi, kullanıcıların menüde mevcut olan işlevleri seçerek sayfalarına kolayca bölüm eklemelerine olanak tanıyor. Sayfalarına “Bize Ulaşın” bölümü ekleyen kullanıcılar, telefon numarası, adres ve iletişim formuna ek olarak WhatsApp düğmesi ekleme seçeneği de görüyor. Web siteleri üzerinden WhatsApp mesajları almaya başlamak için tek yapmaları gereken, ilgili alana bir telefon numarası girmek. Ondan sonra web sitelerinde uygulama ikonu ile birlikte üzerinde “Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşın” yazan bir düğme görüntülenmeye başlayacak.  

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Küçük işletme sahipleri ve girişimciler pandemi sürecinde “yeni normal”e alışmaya çalışırken GoDaddy telefon ve canlı sohbet üzerinden Destek Ekibi ile kişisel destek sunmaya devam ediyor. Bu zorlu zamanlara nasıl adapte olabileceğinize ve GoDaddy’nin size nasıl destek sağlayabileceğine dair bilgilere ulaşmak için https://tr.godaddy.com/open-we-stand/what-godaddy-is-doing ve https://tr.godaddy.com/open-we-stand adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için GoDaddy’yi Facebook’ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/tr.Godaddy/ 

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya