Güncel

Kişiye özel tedavi tavsiyeleri sunan eKonsey.com yayında

Her geçen gün hızlanan gündelik hayat beraberinde farklı ihtiyaçları da getiriyor. Bu ihtiyaçlardan en önde gelenleri arasında kuşkusuz ki sağlıkla ilgili olan beklentilerimiz geliyor. eKonsey.com, artış gösteren kişiye özel bakım talebine; bilgi, tecrübe ve çoklu bakış felsefesiyle benimsediği bütüncül tıbbi yaklaşımla yanıt veriyor. eKonsey.com; kişiye özel sağlık durumundan yola çıkarak, hastalık özelliklerinin değerlendirilmesi ve sonrasında uygun tedavi alternatiflerinin incelenerek son kararın sunulması konusunda hem teknolojik hem de yenilikçi bir çözüm geliştiriyor.

Teknoloji büyük bir hızla gelişirken gündelik yaşantımız da hem hızlanıyor hem de değişiyor. Değişen yaşam koşullarının paralelinde ihtiyaç ve beklentilerimiz de evriliyor. Değişen koşulların en çok etkilediği alanların başında ise sağlık ihtiyacı geliyor.  

Prof. Dr. Tibet Erdoğru’nun kurucusu olduğu eKonsey.com; kişiye özel sağlık durumundan yola çıkarak tavsiye niteliğinde kararlar veren yenilikçi bir çözüm sunuyor. Hastalık özelliklerini değerlendirerek uygun tedavi alternatiflerini tavsiye olarak sunan eKonsey.com, sağlık alanındaki derin bilgi ve deneyime sahip ekibiyle dinamik bir yaklaşım geliştiriyor. 

Doğru tanı ve tedavi her hastanın en önemli beklentisi

Bazı hastalıkların doğru tanı ve tedavisi, üst düzeyde bilginin uzun yılların tecrübesiyle harmanlanmasını gerektiriyor. Literatürdeki güncel araştırma sonuçlarının yakından izlenilmesi, edinilen deneyimlerin ışığında tanı konulması ve en uygun tedavinin önerilmesi ise her hastanın en önemli beklentisi ve hakkı. Bu ihtiyacın karşılanması amacıyla yola çıkan ‘eKonsey Online Medikal Danışma Platformu’, hastalığının doğru değerlendirilmesi, tanısının doğru konulması ve kişinin durumuna uygun tedavi yaklaşımının önerilmesini, teknolojinin olanaklarını kullanarak mekandan bağımsız olarak sunuyor.

Güncel literatür bilgileri ışığında ayrıntılı bir tıbbi kanaat raporu sunuyor

Türkiye ve dünyanın her noktasındaki kişilere, gelişmiş teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye hazır olan eKonsey.com; danışanların herhangi bir noktaya gelme mecburiyetini ortadan kaldırıyor. Kişilere, hastalıklarıyla ilgili en üst düzey desteği sağlayan eKonsey.com; ulaşım, konaklama gibi vakit ve maddi kayıp yaratan zorunlulukların da önüne geçiyor. 

eKonsey Kurucusu Prof. Dr. Tibet Erdoğru, “eKonsey Online Medikal Danışma Platformumuz, danışanın elindeki tüm raporları, gerekli görüldüğü takdirde ek tetkikler de isteyerek, alanında bilgi ve tecrübesiyle kendisini kanıtlamış güvenilir uzman doktorlarımız tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilmesini sağlıyor. Platformumuz, ayrıntılı değerlendirme süreci sonucunda hastalığın tanı ve tedavi önerilerini güncel literatür bilgileri ışığında, gerekçeleriyle birlikte ayrıntılı bir tıbbi kanaat raporu halinde danışana sunuyor” dedi.

eKonsey.com’un danışanların sağlık sorunlarına özel, doğru kararları almaları konusunda bilgi ve tavsiye verdiğini belirten Erdoğru, “Platformumuz, tüm bu süreci uygun ekonomik modeliyle hızlandıran bir anlaşıyla yönetiyor. Tedavi sürecinde, alınması gereken tedavi ve adımlar konusunda verilmesi uygun olabilecek kararları, gelişmiş teknolojik altyapısıyla birleştiren eKonsey.com, danışanları durumları ve hastalıklarına bilimsel temelli yaklaşımla doğru şekilde yönlendiriyor” diye konuştu.

www.ekonsey.com

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya