Güncel

Life Digital Ürünlerinin Distribütörü Koyuncu Elektronik Oldu

ABD merkezli Life Digital, ultra ince dizüstü bilgisayarlar, 2’si 1 arada dönüşebilir tabletler ve taşınabilir hepsi bir arada bilgisayarların dağıtımı için Koyuncu Elektronik ile anlaştı

ABD merkezli Life Digital Technology, Türkiye’de distribütör ortağı olarak Koyuncu Elektronik ile anlaşma imzaladığını açıkladı. Orta Doğu, Afrika, BDT ve Hindistan alt kıtasındaki 50 ülkede varlığı ile bölgedeki en hızlı büyüyen PC şirketlerinden biri olan Life Digital, Türkiye’deki pazar payını hızla artırıyor.

Koyuncu Elektronik’in tüm Türkiye çapındaki erişimi ve hizmet sunma becerisinin Türkiye stratejileri için çok önemli olduğunu dile getiren Life Digital Global Satış ve Pazarlama Direktörü Deepak Bhatia “Türkiye genelindeki tüketicilere, uygun fiyatlı, dünya standartlarında ürünler sunmaya devam etmek için Koyuncu Elektronik ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaliteden ve uygun fiyattan ödün vermeden, en üst seviye özelliklerde ve tarz sahibi ürünler sunmak için sürekli yenilikler yapıyoruz. Türkiye’deki teknolojiye çok hızlı adapte olan ve her zaman en üst seviye teknolojiyi kullanmak isteyen insanların hayatını kolaylaştıran yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Koyuncu Elektronik Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli ise, ”Koyuncu Elektronik olarak distribütörlüğünü üstlendiğimiz uluslararası markalara Life Digital markasını eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye geneline yayılmış toptancılarımız, güçlü organize perakende zincirleri ve elektronik perakende iş ortaklarımız sayesinde diğer önemli pazarlarda gösterilen başarının ülkemizde de gerçekleşmesi için hep birlikte çalışacağız ifadelerini kullandı.

Life Digital, ultra ince dizüstü bilgisayar ve tablet ürün gruplarında liderliğini pekiştirirken, ilk defa BT ürünü satın alan kullanıcılar, öğrenciler ve fiyat odaklı tüketicileri memnun etmek üzerine çalışıyor.

Life Digital ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.lifedigital.com/ adresini kullanabilirsiniz.

_*_

Life Digital hakkında: ABD-Miami merkezli Life Digital Technology, insanların yaşamlarını geliştiren yenilikçi ürünlerin araştırılması, tasarlanması, pazarlanması, satışı ve desteğine adanmış lider bir donanım, yazılım ve hizmet şirketidir. 2012 yılında kurulan şirket, bugüne kadar, en gelişmiş teknolojilerin geniş kitlelere ulaşmasının önündeki bariyerleri kaldırmak için inovatif ürünleri erişilebilir fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sundu. Life Digital, günümüzde Orta Doğu, Afrika, Türkiye, Hindistan alt kıtası ve CIS ülkelerinde en büyük mobil cihaz tedarikçilerinden biridir. Markanın ürün portföyünde; Akıllı Telefonlar, Tablet PC’ler, Sanal Gerçeklik Ürünleri, Akıllı Saatler, 2’si 1 Arada Tablet Bilgisayarlar, Ultra İnce Dizüstü Bilgisayarlar, Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayarlar ve Hepsi Bir Arada Taşınabilir Bilgisayarlar gibi 60’ın üzerinde model bulunuyor.

Life Digital İletişim: info@Life.us

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya