Blokchain

MenaPay, Tether (USDT) işlemleri yapmaya başladı

İlk blockchain SuperApp olan MenaPay’e USDT alıp satma ve USDT cüzdan özelliği geldi. Değeri sabit ve 1 Amerikan Dolarına eşit kripto para Tether (USDT) MenaPay‘de kullanıma açıldı.

Kullanıcılar Tether işlemlerini MenaPay uygulaması ile gerçekleştirebiliyor, uygulamadaki USDT cüzdanlarında USDT’lerini saklayabiliyor ve yönetebiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar USDT cüzdan sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sahip oldukları MenaPay uygulamasında kullanılan MenaCash’i gerçek para birimine çevirebiliyor.

Sadece bir mobil ödeme uygulaması olarak kalmayıp uygulamada verdikleri hizmetleri artıran ve artık SuperApp özelliklerini taşıyan MenaPay, yatırımlarına ve MenaPay uygulamasına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

USDT nedir?

Tether (USDT), ERC-20 protokolüne bağlı blockchain üzerinden işlem yapan ve merkezi ABD’de bulunan Tether Limited şirketi tarafından 2015 yılında piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Tether (USDT), ABD dolarının sanal versiyonu olan bir stabil coindir. Değeri her zaman 1 USDT = 1 USD olarak sabit işlem görmektedir. Kullanıcılar Tether (USDT) bakiyelerini blockchain sistemi ile transfer edebilir ve ERC-20 blockchain sistemine uygun sanal cüzdanlarda muhafaza edebilirler.

MenaPay’de USDT ile hızlı nakde dönme imkanı

MenaPay uygulamasında ödeme ve para transferi işlemlerinde kullanılan MenaCash’leri kullanıcılar USDT sayesinde kolay bir şekilde gerçek para birimine dönüştürebiliyor. Kullanıcılar uygulama içerisinde MenaCash’leri ile Tether (USDT) alıp daha sonra onu USDT cüzdanından kripto para borsasına göndererek istedikleri para birimine dönüştürmüş oluyorlar.

MenaPay Hakkında:

MenaPay, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA) bölgesinde blockchain teknolojisi ile üretilmiş ilk mobil ödeme uygulamasıdır. MenaPay, blockchain teknolojisi üzerindeki ilk SuperApp’tir. İş dünyasının tanınmış liderleri tarafından Dubai’de kurulan MenaPay, özellikle blockchain konusunda dijital dönüşümü destekleme vizyonu ile bölgedeki en yaygın kullanılan uygulama olma hedefiyle çalışıyor. MenaPay, aynı uygulama içerisinde kullanıcıların hem ödeme işlemlerini gerçekleştirirken hem de ödeme dışındaki hizmetlerden de faydalanmasını sağlıyor. MenaPay, geleneksel ödeme yöntemleri yerine, şifreli blockchain ağı üzerinden ödeme yapar. Bu, her türlü kullanıcı için ve günlük hayatın her yönü için güvenli ve şeffaf bir ödeme ağı sağlar. MenaPay, yaygın bayi ağıyla nakitsiz bir toplum kurmak için ve uygulama içindeki hizmetlerden faydalanabilmek için USD ile eşdeğer “MenaCash”ı sunar. MenaPay’in dijital dönüşümü destekleme yolunda getireceği yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi için www.menapay.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya