Güncel

Müşteri odaklı büyümenin konuşulacağı Usersnap CX Summit 2020 bugün başlıyor

Bu yıl, 20 Mayıs’ta online gerçekleştirilecek Usersnap CX Summit 2020’in teması, markalar için müşteri odaklı büyüme yolculuğu olarak belirlendi.

Markaların, büyüme ve gelişim stratejilerini müşterilerinin geri bildirimleri odağında belirlemelerini sağlayan web uygulamaları geliştiren Avusturyalı Usersnap’in bu yılki CX Summit 2020 global etkinliğine, CX’in ölçeklenebilirliği ve müşteri geri bildirimlerinin stratejilere etkisi damga vuracak.

Alanında dünya lideri Usersnap’in müşteri odaklı büyüme stratejilerine yön verecek 6 ayrı pazarlama kategorisinde gerçekleştirilecek CX Summit 2020’ye dünyanın çeşitli firmalarından 52 uzman konuşmacı https://the-journey-to-cx.usersnap.com/ linkinden online katılacak.

Dünyanın en büyük markalarına ideal insan-cihaz etkileşimi için kullanıcı odaklı dijital deneyimler tasarlayan SHERPA’nın, Türkiye’den katılan Kurucu Başkanı Yakup Bayrak ise saat 18.30’da yayınlanacak konuşmasında, kullanıcı deneyimi projelerinin yatırıma geri dönüşünü ve nasıl ölçeklenebileceğini anlatacak.

Türkiye’deki dijital dünya profesyonelleri, SHERPA’nın UX of ROI konulu sunumunu https://the-journey-to-cx.usersnap.com/talks/the-roi-of-ux/ linkinden takip edebilirler.

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya