Güncel

NextAR ve Khilios İş Birliği ile Benzersiz Dijital Ürün Deneyimi

Pandemi, tasarım dünyasını ve müşteri davranışlarına etki edecek yeni dijital araçları şekillendiriyor. Bu dijital araçlar, pandemi nedeniyle kısıtlanan fiziksel erişime alternatif oluşturacak yeni dijital deneyimler sunarken, tüketici-marka arasında çok daha yakın, özel bir bağ kurulmasını sağlıyor. Bu araçlardan biri olan dijital gerçeklik teknolojileri ile oluşturulan etkileşim ve kişiselleştirme, video veya daha geleneksel “iki boyutlu” internet deneyimlerinin sağlayabileceği her şeyin ötesinde yer alıyor.

NextAR ve Khilios Birlikteliği Tasarım Dünyası için İlklerden

NextAR, ilhamını kadından alan, güncel trendleri zamansız ve kaliteli bir şekilde tasarlayan Khilios’la olan işbirliğiyle, yeni bir dijital deneyime imza atıyor. Tasarım dünyasında önemli bir butik marka olan ve şaşırtmayı seven Khilios, bu kez de NextAR ile ürünlerini dijital platforma taşıyor. Khilios ve NextAR’ın birlikte yaptığı bu çalışma, tasarım dünyası için ilklerden biri olma özelliğini taşırken, Khilios’un koleksiyonunda yer alan özgün, şık ve sıra dışı çantalar, NextAR’la dijital gerçeklik deneyiminin bir parçası haline geliyor.

Dijital Gerçeklik Satın Alma Alışkanlıklarını Değiştiriyor

Arimars Teknoloji’nin marka, firma ve ajanslar için hazırladığı NextAR dijital gerçeklik platformu, ürünlerin boyut ve tasarımını görmek, detaylarını yakından incelemek ve ürünü satın almadan önce dijital bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunuyor. NextAR, sunduğu AR-destekli sanal deneyim sayesinde, Khilios’un birbirinden şık ve rengarenk çantalarını satın almadan önce sanal dünyada deneyimleyebilmenize olanak tanırken, Dijital Gerçeklik ve 3D teknolojileri, tüketicilerin online veya mağaza satın alma alışkanlıklarına yenilikçi alternatifler sunuyor.

NextAR aynı zamanda, uygulama kalabalığına ihtiyaç duymaksızın, farklı e-ticaret sitelerine uyumlu sistemi ile birden çok markayı buluşturan bir pazarlama ve tanıtım platformu olma özelliği de taşıyor.

NextAR ve Khilios bu çalışma ile geleceğin teknolojilerini tasarım dünyası ile tanıştırıyor. 

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya